UV/LED Gel lak 3v1 - Lady Pink 5 ml
Kód: GLOS011


Detailní popis produktu
UV/LED Gel laky barevné 3v1 bezvýpotkové jsou speciální barevné gel laky, které nevyžadují žádnou speciální podkladovou ani vrchní (závěrečnou) vrstvu. Jsou tedy 3v1 - obsahují podklad, barvu i lesk. Po vytvrzení v UV/LED lampě (kód 331020) jsou nehty hotové bez potřeby stírání gelového výpotku.
Aplikují se v jedné nebo více vrstvách, podle potřeby. Pokud nanášíme dvě vrstvy, první vrstvu vytvrdíme 45 sekund a druhou vrstvu vytvrdíme 90 sekund v UV/LED lampě (kód 331020). Pokud bude stačit jedna vrstva, tak je doba vytvrzení 90 sekund.
Tyto gel laky se dají aplikovat jako barevná vrstva na materiály jako jsou: gel, polygel i akryl.
Další varianta použití gel laku 3v1 je možnost použít přímo jako „techniku gel lak“ na přírodní nehty.
Aplikace techniky GEL LAK 3v1 bezvýpotkový:
-
Technika GEL LAK se používá pouze na krátké, přírodní nehty, a proto jemným pilníkem 240/240 (kód 330031), nehty zkrátíme a upravíme do požadovaného tvaru.
-
Upravíme okolí nehtů: pusher (kód 330348), kleštičky (kód 330337), pomerančové dřívko (kód 330307). Nakonec nehty odmastíme přípravkem PREP LOTION (kód 151115).
-
Naneseme barevný Gel lak 3v1 v jedné nebo dvou vrstvách. Přitom první vrstvu vytvrdíme 45 sekund a druhou vrstvu vytvrdíme 90 sekund v UV/LED lampě (kód 331020). Pokud bude stačit jedna vrstva, tak je doba vytvrzení 90 sekund. Pokud bude stačit jedna vrstva, tak je doba vytvrzení 90 sekund.
Odstranění techniky GEL LAK:
-
Pro rychlejší odstranění můžeme vrchní vrstvu (lesk) narušit pilníkem 240/240 (kód 330031).
-
Na polštářek hliníkové fólie (kód 136043) aplikujeme větší množství přípravku Gel/Akryl Removeru (kód 151105), poté ji pečlivě umístíme na nehtovou ploténku, prst zabalíme do hliníkové fólie a nasadíme klips (kód 136039) pro dokonalou fixaci folie.
-
Vyčkáme 8-12 minut (doba odstranění závisí na pigmentaci produktu).
-
Folie a klipsy sundáme a zbytky Gel laku odstraníme pomerančovým dřívkem (kód 330307).
Výhody:
- vhodné pro domácí použití;
- rychle se vytvrdí v lampě;
- vypadá přirozeně;
- malý počet produktů.
Nevýhody:
- menší odolnost - vhodné pro krátkodobou manikúru;
- odstraňuje se přípravkem Gel/Akryl Remover (odpilování se nedoporučuje);
- nemá stejnou pevnost a trvanlivost jako klasické barevné gel laky;
- menší barevná škála barevných odstínů.

